Other

Admit it, you're shopaholic!

29. června 2011 v 19:57 | Rose
Podle názvu asi už všichni poznáte, že jsem byla nakupovat. Byla jsem už včera, ale to jsem si koupila jen zelené cropp tričko z Lindexu. Dneska toho ale bylo víc. Nemohla jsem odolat a koupila si slamák v pánském stylu v New Yorkeru, i přesto, že tam nerada nakupuji. Další na řadě je klasické bílé tílko (moje milované, teď už ex bílé tílko někdo hodil do pračky s červeným). Potom tu máme H&M. No, tak začalo to šaty (černé, nijak zvláštní, ale pěkné), pokračovalo modrými kraťasy z bavlny, které budu využívat na spaní s mými milovanými velkými tričky a kabelka (překrásná, dejmetomu středně velká, černá, dá se nosit přes rameno a stála jen 399Kč!). Všechno tohle se mnou absolvovala moje supertrpělivá kamarádka (být já jí, tak už se vykašlu sama na sebe), která si taky odnesla domů pár perfektních kousků. Jestli se mi bude chtít a nezapomenu na to, dám sem zítra fotky věcí, které jsem si koupila. :)

Life is Good in Paris

Born To Be Alive!

23. června 2011 v 21:34 | Rose
Musím sem tu písničku dát, jsem tak ráda, že ji uveřejnili celou. Strašně se mi líbí. Je z reklamy na parfém Fuel For Life by Diesel.


We ♥ Jimmy!

23. června 2011 v 20:08 | Rose
Protože ho miluju! Jeho boty jsou překrásné, dokonalé, prostě nemají chybu.

Trochu slunce...

27. května 2011 v 20:10 | Rose
Nevím jak u vás, ale tady dneska v Ostravě bylo tak nějak všelijak a chvíli i pršelo, ale snad si nebudeme kazit náladu a zůstaneme pozitivně naladěni! Díky bohu hlásili, že by se počasí mělo zlepšit a zase bude svítit slunce a na teploměru se bude ukazovat až 28C°! Takže jedna klasika na zlepšení nálady :)

Trocha té komerce nidky neuškodí...

25. května 2011 v 12:07 | Rose
Nemohla jsem odolat a udělala jsem si na YouTube promo video pro můj blog. Možná to je torochu narcstické, ale vážně, tenhle blog potřebuje trochu pomoct s popularitou, protože je na tom dost bídně, ale nepřestávám doufat, že se přece jen nějací čtenáři najdou. :)

Xo Rose

Boring Wednesday

25. května 2011 v 9:40 | Rose
Nuda. Jedno slovo, které naprosto vystihuje můj dosavadní dnešní den. Měla bych se učit, ale místo toho jsem si konečně vzala knížku, na kterou si dělám čas už hooodně dlouho a začala ji znovu číst. Kompletně jsem prolistovala celé Elle (dokonce i pozpátku, třikrát!). Můžu říct, že Darie (Daria Werbowy, modelka původem z Polska, na obálce) závidím její postavu a opálení a taky to, že umí surfovat. No uvidíme, co se z dneška ještě vyklube.

Watch: Roxy
Xo Rose

Here we go...

25. září 2010 v 14:50 | Rose
Hey guys,
podle jména blogu Vám už asi došlo, že jde o blog o módě a vše co se jí týká...
Jsem Rose a jsem admin tohoto blogu (časem se možná přibere ještě někdo, kdo by mi mohl s blogem pomáhat). Mou posedlostí je móda a hudba. Nebudu zde přidávat články každý den, protože na to nemám zase tolik času. Na blogu najdete spousty ukázek oblečení, které je podle mě in a taky nějaké beauty tipy, ale tím to nekončí! Na blog budu dávat jednou měsíčně fashion duely ( dvě stejné celebrity nosí stejné oblečení a vy rozhodnete komu to sluší více) a trend of month (tři úlovky měsíce a opět vy zvolíte, který z nich je nejlepší).
Nebude mi vadit, když z mého blogu budete kopírovat, ale byla bych ráda kdybyste použili ikonu s odkazem. I když ostatně je to jedno aspoň budu vědět, že se vám moje články líbí a proto je kopírujete.

Xo Rose
 
 

Reklama